Najbardziej dzikie miejsce w Polsce

Urlop w Bieszczadach dla wielu stanowi najbardziej wyczekiwany moment w roku. Poprzedzają go nieraz długie, zimowe miesiące wyczekiwania, marzenia i planowania.

Okoliczne Punkty Zainteresowania

Miejsca które obowiązkowo trzeba zobaczyć!

Zalew Soliński

Fani wszelkich aktywności wodnych również powinni dopisać w swoim letnim kalendarzu wizytę nad Soliną. Szeroki akwen pozwala na uprawianie wodnych szaleństw miłośnikom wakeboardu, skimboardu czy trickboardu.
-National Geographic

Zalew Soliński

Zapora Solińska

Zapora solińska jest jedną z największych atrakcji turystycznych tej miejscowości a także całych Bieszczadów w ich granicach turystycznych (a już na pewno dla tych, którzy nie przepadają za wyprawami w góry).

Zapora Solińska

– nowiny24.pl

Polańczyk

Największy, bieszczadzki ośrodek wypoczynkowo-uzdrowiskowy otaczają zewsząd naprawdę ładne górki, mamy tu wszystko co tak zachwyca w regionie Bieszczadników, gości, kuracjuszy, czyli góry, wodę i bez mała dziką przyrodę.

Polańczyk

Bieszczady

O tym miejscu napisano już tak wiele, od lat fascynuje piekną przyrodą i ciekawą historią. Dla tych, którzy jeszcze nie znaleźli swojego wymarzonego miejsca do ucieczki z zatłoczonego miasta lub od męczącej pracy zabieramy tam gdzie znajdziecie przede wszystkim spokój.

Bieszczady