W Bieszczadach jest co robić

Jeśli jesteś fanem spędzania czasu w aktywny sposób, to miejsce jest idealne dla Ciebie. Spokojnie, dla leniwych również się coś znajdzie

Atrakcje dostępne w okolicy

Zajęcia które skuszą każdego

Paintball

Paintball To jedna z najlepszych rozrywek dla grup, emocje, adrenalina, ruch a przede wszystkim komunikacja w zespole.

Paintball

Kolejka Bieszczadzka

Jedną z najsłynniejszych kolejek wąskotorowych w Polsce jest legendarna „Bieszczadzka Kolejka Leśna”, kursująca górskimi dolinami z Majdanu koło Cisnej w kierunku połonin do Przysłupia oraz na zachód, wzdłuż słowackiej granicy aż do Balnicy. Co roku podróżują nią rzesze turystów, co czyni ją jedną z największych atrakcji w Bieszczadach.

Kolejka Bieszczadzka

Jazda Quadem

Wypożyczyć i kierować taką maszyną może nauczyć się każdy. Wystarczy kilka minut pokazowej lekcji i parę wskazówek od instruktora i już można poczuć emocje związane z jazdą na tym niezwykłym, czterokołowym pojeździe.

Jazda Quadem

Eksploracja Soliny

Liczne przystanie umożliwiają wodowanie żaglówek, a wypożyczalnie sprzętu pływającego (kajaki, rowerki) są niema na każdym kroku. Solinę można również zwiedzać dzięki statkom „Białej Floty”, które stacjonują obok zapory solińskiej.

Eksploracja Soliny

Wędkarstwo

Wody mające I klasę czystości, przyjemny mikroklimat, możliwość łowienia zarówno z brzegu jak z łodzi, a przede wszystkim obfitość ryb – to wszystko przemawia za tym by wybierając się w Bieszczady, zabrać ze sobą sprzęt wędkarski.

Wędkarstwo

Jazda Konna

Jazda konna to przygoda niesamowita, to sprawdzenie umiejętności a przede wszystkim charakteru, wytrzymałości i pozytywnego stosunku do ludzi i zwierząt.

Jazda Konna

Off-Road

Imprezy integracyjne z wykorzystaniem samochodów terenowych to w ostatnich latach prawdziwy hit. Bieszczady to idealne miejsce dla tego typu imprez, wspaniałe, rozległe panoramy, trasy off road o przeróżnym stopniu trudności, dostosowane do możliwości zarówno samochodów jak i kierowców.

Off-Road

Trasy Rowerowe

Poruszanie się rowerem ma wiele plusów, przede wszystkim poprawimy troszkę kondycję oraz podreperujemy zdrowie, oraz odwiedzimy wiele miejsc do których nie dojechalibyśmy samochodem, ze względu np. na zakazy ruchu, ale też takie do których nie doszlibyśmy w sposób tradycyjny, choćby z powodu ograniczonego czasowo pobytu lub dużych odległości.

Trasy Rowerowe

Drezyny

Zaraz po starcie w Uhercach Mineralnych, drezyny przejeżdżają wzdłuż rezerwatu „Bobry w Uhercach”. Uczestników przejażdżki czeka widok z góry na Żeremia i meandrującą rzekę Olszanicę.

Drezyny Rowerowe